آرام حرکت می کنیم ولی ماندگار می شویم

مشتریان ما

ریحانه احمدی
ریحانه احمدی مدیر عامل و موسس
در ابتدای کار با بارز صنعت فکر می کردیم که داریم هزینه های شرکت رو بالا می بریم ولی وقتی محصول در چرخه عملیاتی کارگاه قرار گرفت بعد از دو سال فهمیدیم که نه تنها هزینه زیادی نکردیم بلکه داریم به سمت صرفه جویی پایدار در هزینه ها می رویم و این رو مدیون بارز صنعت هستیم.
کاوه صمدی
کاوه صمدی مشتری
من با سفری که به کشور چین داشتم و از نزدیک تولیدات پلی یورتان آنها را با این همه امکاناتی که در اختیار داشتند دیدم به مدیران بارز صنعت بخاطر تشکیل و توسعه کارخانه با این امکانات کم و آینده نگری بلند مدت احسنت و خدا قوت گفته و برکت روزافزون را خواستارم.
هما صفایی
هما صفایی مدیر عامل و موسس
من به عنوان صنعتگر ازاینکه مجموعه ای بسیار توانا در کشور به نام بارز صنعت مولایی در زمینه تولید محصولات پلی یورتان با امکانات بسیار کم ولی بسیار قوی در حال انجام فعالیت است بسیار خوشنود هستم و امید دارم در آینده با پشتوانه ای قوی یکی از صنعت سازان در ایران باشد.
داوود امیری
داوود امیری مشتری
می توان شرکت پلی یورتان بارز صنعت را پیشرو در صنعت های نوآور به شمارآورد که اگر کارخانجات برای تهیه محصولات به جای لاستیک های بی کیفیت در بازار از لاستیکهای مهندسی شده کارخانه بارز صنعت استفاده کنند به سودآوری تضمینی می رسند.
سامان محمدی
سامان محمدی مدیر عامل و موسس
تولید مطمئن و با کیفیت و تضمینی بودن محصولات کارخانه پلی یورتان بارز صنعت نقطه عطف در صنعت نساجی برای ما بوجود آود تا دغدغه های ارزش افزوده برای قطعات مستهلک از هزینه های کارخانه ما جدا شده و با سودآوری همراه باشد.من از شرکت بارز صنعت کمال تشکر را دارم
ستاره ذوالفقاری
ستاره ذوالفقاری مدیر عامل و موسس
کاش نگاه مسئولان صنعت و معدن در راستای حمایت از تولید کنندگان معطوف شرکت هایی مانند بارز صنعت می شد تا با پیشرفت آنها نیاز ما تولید کنندگان داخلی از قطعات پلی یورتان از چین و کشورهای دیگر کم شود. مانند کشور آلمان که به تولید کننده بهایی دو صد چندان می دهند.

آماده ی اجرای ایده ی خود هستید؟