• نام پروژه: کفشک رولری آسانسور پلی یورتان
  • مشتری: سازمان رفاهی تفریحی شهرداری اصفهان
  • تاریخ شروع پروژه: 11 خرداد 1400
  • تاریخ تکمیل پروژه: 11 خرداد 1401
  • آدرس پروژه: www.barezsanat.com

کفشک غلطکی آسانسور پلی یورتان

کفشک غلطکی آسانسور پلی یورتان

بارز صنعت به عنوان تولید کننده محصولات پلی یورتان در ایران می تواند کفشک های رولری آسانسور پلی اورتان را برای انواع آسانسور های ساختمانی و صنعتی بدون در نظر گرفتن محیط و موارد فرسایشی ایجاد کند. کفشک های غلطکی آسانسور پلی اورتان (رولری) با توجه به نیاز خاص شما به سختی ، مقاومت شیمیایی ، دما و هرگونه افراط محیطی که با آن مواجه می شوید سفارشی می شوند . ضربه گیرهای پلی اورتان را می توان ماشین کاری ، قالب گیری و ریخته گری به هر نیاز مشتری انجام داد.

استحکام و قابلیت کفشک بالابر پلی یورتان

پلی اورتان دارای استحکام چرخها و غلطکهای عالی با خاصیت ارتجاعی و مقاومت عالی در برابر حرارت ، مواد شیمیایی و حلال ها است . حتی می توان آن را به اجزای فلزی متصل کرد. کفشک های رولری آسانسور پلی اورتان قابلیتهای بالاتری نسبت به پلاستیک ، فلز و لاستیک دارند به این دلیل که : کفشک های رولری آسانسور پلی اورتان به دلیل دوام باورنکردنی ، سفارشی سازی ، کاهش نویز و عملکرد فوق العاده نسبت به موارد مشابه ساخته شده از پلاستیک و لاستیک برتری دارند . کفشک های رولری آسانسور ساخته شده از پلی یورتان در برابر سایش مقاومت می کنند و می توانند با حداقل سطح سر و صدا کار کنند.

افزایش عمر کفشک رولیک آسانسور

تعمیر و نگهداری و تعویض راهنماهای غلتک بالابر نیازمند زمان و تلاش است. بنابراین، اگر بتوان عمر آنها را افزایش داد، مزایایی مانند کاهش فرکانس نگهداری، کاهش هزینه و بهبود قابلیت اطمینان را می توان به دست آورد. صنعتگران صنعت پلی یورتان بارز صنعت راهنماهای غلتکی را پیشنهاد می‌کنند که با تغییر مواد غلتک به پلی یورتان به عمر طولانی می‌رسند تا هم راحتی و هم دوام سواری را فراهم کنند.

تاریخچه ای از رولیک آسانسور

تعداد آسانسورها در سال های اخیر به دلیل سرمایه گذاری بسیار زیاد برای ساخت ساختمان های بلندمرتبه با توسعه مجدد در مناطق شهری، ابتکارات بدون مانع و نیازهای نوسازی و جایگزینی افزایش یافته است. به دلیل نیاز متقاضیان و استفاده کنندگان ، تقاضا احتمالاً بیشتر افزایش خواهد یافت. راهنماهای غلتکی بخشی از سیستم هدایت قاب ماشین و خاصیت میرایی الاستیک کفشک غلطکی آسانسور پلی یورتان (لاستیک چرخ) را تشکیل می دهند. در صورت وجود، عناصر اضافی فنری دمپر کنترل ارتعاش غیرفعال را از طریق مکانیزمی که بین ریل در شفت بالابر و کابین نصب شده است، فراهم می‌کند که فرد روی آن سوار می‌شود و نقش حرکت آرام بالا و پایین را بازی می‌کند، در حالی که لرزش را سرکوب می‌کند.

علت افزایش عمر کفشک بالابر آسانسور

با توجه به کمبود نیروی انسانی مسئول نگهداری آسانسور در سالهای اخیر و هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری و از آنجایی که رولیک های غلتکی نیاز به تعمیر و نگهداری و جایگزینی دارند، افزایش طول عمر (دوام) آنها برای کاهش فرکانس تعمیر و نگهداری، هزینه و قابلیت اطمینان معنی دار تلقی می شود. اگر غلتک ها برای افزایش دوام سخت شوند، راحتی و صدا بدتر می شود.