رولر کردال دیابلو(یابالو)
  • نام پروژه: حسابداری کسب و کار
  • مشتری: نام شرکت شما
  • تاریخ شروع پروژه: 11 خرداد 1398
  • تاریخ تکمیل پروژه: 11 خرداد 1399
  • آدرس پروژه: www.example.com

رولر کردال دیابلو(یابالو)

رولرکردال دیابلو (یابالو) پلی یورتان یا غلتک های گهواره ای پلی اورتان بخش مهمی از پروژه های ساخت و ساز خط لوله هستند، زیرا می توانند درجه بالایی از کنترل را برای اپراتورهای بالابر و جرثقیل فراهم کنند. اکثراً از غلتک های پلی اورتان استفاده و در حالی که خط لوله یا مواد دیگر روی آنها کشیده می شوند، در جای خود باقی می مانند. با این حال، غلتک های گهواره ای پلی یورتانی متفاوت هستند، زیرا تقریباً همیشه به یک بالابر متصل می شوند تا عملکرد بالابر را افزایش دهند. این امر بسیار مهم است، زیرا شرکت‌های نفت و گاز دائماً در چالش هستند تا پروژه‌های خود را تا حد امکان ایمن و کارآمد اجرا کنند.

شاهین چیست؟

رولرکرادل و دیابالو پلی یورتان

رولرکرادل و دیابالو پلی یورتان

غلطک های گهواره ای پلی اورتان اجزای ساده ای هستند که با طراحی مبتکرانه ساخته شده اند . یک رولر کردال دیابلو اورتانی شامل یک قاب فولادی تقویت شده  به نام شاهین است که به خود جرثقیل متصل می شود. قاب به یک جفت بازو تقسیم می شود و از هر بازو یک کابل حلقه ای آویزان شده است. غلتک ها و اسپیسرهای پلی اورتان بر روی کابل قرار گرفته اند و یک بند را ایجاد می کنند که از یک جفت کابل دو حلقه تشکیل شده است.

فضای کافی بین قاب و کابل‌های آویزان وجود دارد تا یک خط لوله با هر اندازه‌ای را شکاف دهد، بنابراین غلطک‌های گهواره‌ای پلی اورتان یک وسیله استاندارد در صنعت ساخت و ساز خط لوله هستند. دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد، از جمله :رولر کردال دیابلو پلی اورتان تا حد زیادی کنترل خط لوله را بهبود می بخشد . تا حد زیادی اولویت اصلی در سایت ساخت و ساز خط لوله ایمنی است، با کارایی درست پشت سر آن. هر بار که یک بالابر یک قطعه لوله به وزن چندین تن را برمی‌دارد، برای همه افراد درگیر خطر است. رولر کردال دیابلو پلی اورتان خط لوله را در مرکز نگه می دارند و نیرویی را که لوله به بالابر وارد می کند پخش می کند. این بالابر را از خرابی محافظت می کند و از ایمنی کارگران مجاور محافظت می کند.پلی اورتان امکان حرکت دقیق خط لوله را فراهم می کند. اپراتورهای آسانسور می توانند تلاش زیادی را برای هدایت خط لوله از یک نقطه به نقطه دیگر هدر دهند. اما اغلب این یک هزینه زمان ضروری است، زیرا کوچکترین اشتباه در کنترل می تواند باعث چرخش لوله و اتلاف وقت بیشتر شود. شرکت‌های نفت و گاز از پروژه‌های خود بازده بالایی را طلب می‌کنند، و رولر کرادل و دیابالو پلی یورتان  با اطمینان از عدم وجود حرکت بیهوده در هدایت خط لوله به نقطه مورد نظر، آن را ارائه می‌دهند. گهواره ها به اپراتورهای بالابر این امکان را می دهند که موقعیت خود را روی خط لوله بدون اینکه آن را پایین بیاورند و سر جرثقیل را حرکت دهند، دوباره تنظیم کنند. در عوض، گهواره را می توان به سرعت و ایمن لوله را بالا و پایین کرد.اجزای پلی اورتان کار را برای لوله آسان می کند . هر گونه آسیبی که به خط لوله وارد شود یک شکست احتمالی است که منتظر وقوع است. این چیزی است که شرکت های نفت و گاز نمی توانند از عهده آن بر بیایند. پلی اورتان در جابجایی مواد استثنایی است، تا حدی به این دلیل که سطح صاف و اصطکاک کم آن به این معنی است که مواد را ساییده یا فرورفتگی نمی کند. اپراتورهای بالابر می‌توانند آزادانه پایه را به هر موقعیتی روی لوله منتقل کنند، بدون ترس از آسیب رساندن یا حتی به هم زدن خط. این اجزا همچنین از جابجایی خط لوله در حین حمل و نقل جلوگیری می کنند، بنابراین احتمال تماس خط با زمین یا چیز دیگری بسیار کاهش می یابد.

رولرکرادل و دیابالو پلی اورتان

رولرکرادل و دیابالو پلی اورتان

اجزای پلی اورتان از مواد بادوام و قابل اعتماد ساخته شده اند . پلی اورتان در حال حاضر در بسیاری از کاربردهای نفت و گاز استفاده می شود. این تا حد زیادی به دلیل مقاومت بی نظیر پلی اورتان در برابر نیروهای مختلف فیزیکی، حرارتی و خورنده است. پلی اورتان همچنین نسبت به سایر مواد، از جمله پلاستیک و فلز، انعطاف پذیرتر است، بنابراین زمانی که در معرض نیروهای فشاری شدید قرار می گیرد، بسیار شبیه به نیروهایی است که در طول عملیات بلند کردن خط لوله تجربه می شود. به طور خلاصه، دوام طیف گسترده پلی یورتان برابر یا بهتر از دوام فلزی، پلاستیکی یا لاستیک است و هزینه ساخت آن هم در زمان و هم در هزینه کمتر است.

هیچ جایگزینی برای اجزای پلی اورتان وجود ندارد . مقرون به صرفه بودن و طراحی قابل اعتماد آنها را به گزینه ای استاندارد در پروژه های ساخت خط لوله تبدیل می کند و به شرکت های نفت و گاز اجازه می دهد تا ایمنی و سرعت پروژه را به طور همزمان در اولویت قرار دهند.

چرا رولر کردال دیابلو پلی اورتان در ساپورت های مناسب لوله بسیار خوب کار می کند؟

طول عمر هر پروژه لوله کشی به کیفیت زیرساخت پشتیبانی لوله مورد استفاده در نصب بستگی دارد.با توجه به ملاحظاتی مانند جذب ضربه، ظرفیت بار و مقاومت در برابر قرار گرفتن در معرض عناصر، ترکیب مواد آویز یک جنبه محوری برای هر طراحی موفق است. در حالی که مواد مختلفی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، یکی از قابل اعتمادترین و قابل اعتمادترین راه حل ها پلی اورتان است.

پشتیبانی لوله فناوری پلی یورتان از روزهایی که به عنوان پوشش هواپیمای جنگ جهانی دوم بود، فاصله زیادی را طی کرده است. ترکیبات و کاربردهای مختلفی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند، انعطاف‌پذیری و بادوام بودن مواد را ثابت کرده‌اند که منجر به جایگزینی بسیاری از فلزات و پلاستیک‌ها با ماده برتر شده است. یکی از محبوب‌ترین کاربردهای این ماده، چرخ‌های اسکیت‌برد است که به دلیل دوام بسیار برتر چرخ‌های پلی‌اورتان نسبت به آن‌هایی که قبلاً موجود بودند، دستگاه را از یک اسباب‌بازی مبهم به یک قطعه جدی از تجهیزات ورزشی تبدیل کرد.

در حالی که این پیشرفت های بی اهمیت همگی خوب و خوب هستند، توانایی ترکیب ترکیبات سفارشی است که این ماده را برای ساخت سیستم های پشتیبانی لوله ارزشمند می کند. صنایع نفت و گاز، خط لوله و سایر صنایع معمولاً به راه‌حل‌های منحصربه‌فرد بیشتر از محصولات ساده و یک‌اندازه نیاز دارند. با در نظر گرفتن این ملاحظات، کار با یک طراح صنعتی با کیفیت و سازنده رولر کردال دیابلو پلی اورتان تقریباً همیشه نتیجه بهتری را به همراه خواهد داشت.

ملاحظات متعددی وجود دارد که باید در هر پروژه خط لوله مورد توجه قرار گیرد ، با تعداد مساوی استانداردهای صنعتی که باید به آنها پایبند بود. مواردی مانند مقاومت فشاری، استحکام کششی، هدایت حرارتی، فرسایش، کهنگی، نفوذپذیری و به ویژه بار باید در نظر گرفته شود. در نظر گرفتن بار شامل بارهای اولیه مانند وزن مرده، فشار داخلی و خارجی، عوامل گاه به گاه مربوط به فعالیت های محیطی و انبساط حرارتی است. هنگامی که این عوامل در نظر گرفته شدند، می توان ساختار پشتیبانی لوله پلی یورتان را طوری طراحی کرد که مشخصات مورد نیاز را برآورده کند و از آن فراتر رود، و معمولاً به میزان بیشتری نسبت به محلول های مشابه سایر ترکیبات مواد.

در حالی که بسیاری از کاربردهای خط لوله وجود دارد که در آنها پلی یورتان تنها یکی از بسیاری از مواد قابل استفاده است، مواردی وجود دارد که در آنها به وضوح نسبت به سایر استانداردهای صنعتی برتری دارد. یکی از این موارد خطوط لوله دریایی است که در آن سازه پشتیبانی در معرض فرسایش آب شور و فشار جزر و مد قرار می گیرد. پلی یورتان نسبت به سایر مواد مانند فولاد یا لاستیک مقاومت بیشتری در برابر اثرات زوال آب شور دارد و در عین حال ترکیبی بهینه از استحکام پشتیبانی و چکش خواری را ارائه می دهد. در این محیط‌ها و سایر محیط‌ها، یک سیستم پشتیبانی لوله مبتنی بر پلی‌اورتان تا مدت‌ها پس از شکست یا تعویض سیستم جایگزین، به درستی کار می‌کند.

همانطور که قبلا گفته شد، هیچ راه حل یکسانی برای مهندسی خطوط لوله وجود ندارد ، بنابراین مهم است که همه متغیرها را در نظر بگیرید. مواردی وجود دارد که در آن مواد دیگر برای یک کار خاص مناسب‌تر خواهند بود، اما پیشرفت‌های فناوری به طور فزاینده‌ای پلی اورتان را بر رقبا ترجیح داده است. هنگامی که مشخصات یک کار در نظر گرفته شد، ریاضیات معمولاً نشان می دهد که یک پروژه به یک سازنده پشتیبانی لوله با کیفیت بالا و یک راه حل پلی اورتان سفارشی نیاز دارد.