خدمات ما

جایگزین صنعت لاستیک

ما راه حل های نوآورانه محصول ارائه می دهیم برای جایگزینی ارزان

استفاده از موادپلی یورتان بجای لاستیک البته با فرمول به روز و قابل ارائه توسط متخصصان ما

مدیر عامل بارز صنعت

رحمان مولایی 

مدیر عامل

در هر نقطه از صنعت و کارخانه شما ما قطعات پلی یورتان را خواهیم داشت پس با ما در تماس باشید.

کیفیت خدمات

در دنیای پر رقابت امروزی برای داشتن یک موقعیت مسلط در بازار، ارایه خدمات با کیفیت برتر به مشتریان، امر مهمی است. این موضوع به ویژه در مورد شرکت های صنعتی، از جمله صنعت لاستیک و جایگزینی آن با پلی یورتان حایز اهمیت است

صرفه جویی در هزینه شما

با اجرای حتی تعداد کمی از ایده های صرفه جویی ما در جایگزینی یا تولید دوباره محصولات پلی یورتان در هزینه هایی که ذکر می شود، شرکت شما می تواند در انتهای خط سود آور باشد. . به جای کاهش هزینه های بزرگ در یک یا دو بخش، هدف بهترین راه دستیابی به کاهش هزینه ها با تلاش برای صرفه جویی در چندین بخش کوچک است که در نهایت منجر به صرفه جویی قابل توجهی شود

آنچه دیگران میگویند ...

2200
قالبهای ساخته شده
1700
پروژه های تکمیل شده
991
تنوع خدمات
1400
مشتریان راضی

آخرین پروژه های ما

  تقریباً غیرممکن است که صنعتی را پیدا کنید که از پلی اورتان استفاده نکند. در همه چیز از پوشاک گرفته تا بسته بندی و کفپوش تا لوازم الکترونیکی استفاده می شود.


خودروها دارای قطعات پلی اورتان از سپر به سپر هستند. در واقع سپرها معمولاً با فوم های پلی اورتان پوشانده می شوند و همچنین با پلی اورتان پوشانده می شوند. از پلی یورتان ها در فضاهای داخلی و همچنین در و پنجره ها استفاده می شود.

هنگامی که به دنبال کاهش وزن اجزای بسته بندی هستید، پلی یورتان ماده ای است که برای رفع نیازهای شما استفاده می شود. می توان آن را به شکل هر موردی برای محافظت و بالش تنظیم کرد. فوم بسته بندی پلی اورتان (PPF) برای بسته بندی اقلامی مانند شیشه های شکننده و لوازم الکترونیکی ظریف استفاده می شود. PPF همه کاره، مقرون به صرفه و قابل تنظیم است.

پلی یورتان ها برای ساخت، پوشش و پوشش کف استفاده می شود. آنها کف را بادوام، آسان برای نگهداری، طولانی مدت و راحت می کنند. آنها همچنین صداهای محیطی و ترکیبات آلی فرار مضر و آلاینده های خطرناک هوا را در مقایسه با سایر مواد کفپوش کاهش می دهند.

ارسال درخواست رایگان

  21+
  سال تجربه

  صنعت پلی یورتان

  در دنیای پر رقابت امروزی ارایه خدمات با کیفیت برتر به مشتریان، امر مهمی است.

  ایده های صرفه جویی با پلی اورتان

  با اجرای حتی تعداد کمی از ایده های صرفه جویی در هزینه هایی که ذکر می شود، شرکت شما می تواند در انتهای خط سود آور باشد. قبل از شروع به صرفه جویی در هزینه ها، به یاد داشته باشید که..

  ضمانت موفقیت

  اگر شما یک تجارت را شروع کنید، موفقیت در آن زمانی تحقق می یابد که نتیجه آن به دست مشتری نیز برسد.کار با بارز صنعت نتیجه بخش برای صنعت شماست.

  مشاوره رایگان

  اخبار و مقالات

  راه های ارتباطی

  برند هایی که به ما اعتماد کردند